Shopping Cart

Płatność i wysyłka

Wysyłka

Koszt wysyłki obliczany jest automatycznie, w większości przypadków koszt wysyłki do Polski wynosi 14 zł. Zamawiając kilka produktów za wysyłkę kupujący płaci raz, z wyjątkiem sytuacji, w których niemożliwe jest wysłanie kilku przedmiotów w jednej paczce.

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką lub listem poleconym, w przypadku zamówień zagranicznych również za pośrednictwem Global Express.
Towar jest starannie pakowany w tekturowe kartony i owinięty gruba wartwą folii bąbelkowej. Czasami używam też biodegradowalnych piankowych wypełniaczy.

Czas przygotowania do wysyłki:

Czas wysyłki towarów jest różny.  Podany jest w opisie towaru.

Przewidywany czas realizacji zamówienia:

Polska: 1 – 3 dni roboczych
Stany Zjednoczone i Kanada: 1 – 4 tygodni
Europa: 5-10 dni roboczych
Pozostałe kraje: 2 – 6 tygodni

Śledzenie przesyłki:

Numer do sprawdzenia statusu przesyłki będzie wysłany w wiadomości e-mail po zrealizowaniu zamówienia.

W przypadku wysyłki towaru listem poleconym do Stanów Zjednoczonych lub Kanady, przesyłkę można śledzić jedynie do opuszczenia granic Polski, także przedmioty o większej wartości będą wysyłane do tych krajów tylko paczką lub Global Express.

Opłaty Celne

W przypadku wysyłki towaru za granicę odbiorca jest zobowiązany do zapłacenia ewentualnych opłat celnych. Kris And Leather nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z przetrzymywania przesyłek na odprawie celnej.


Formy Płatności

 • Przelew na konto bankowe:
  mBank
  33 1140 2004 0000 3002 7878 6693
  Krzysztof Andruszkiewicz
  Podwisłocze 28/178
  35-309 Rzeszów
 • PayPal

Twoje dane są u nas bezpieczne. Kris And Leather nigdy nie otrzymuje numeru twojej karty kredytowej.


Zwroty

Akceptujemy zwroty i rezygnacje z zakupu.

 • Towar musi być zwrócony w oryginalnym stanie, bez śladów uzywania.
 • W przypadku chęci zwrotu prosimy o jak najszybszy kontakt i odesłanie produktu do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 • Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem

Z uwagi na unikalną naturę przedmiotów vintage nie akceptujemy wymian.

Chęć rezygnacji z zakupu proszę zgłosić w ciagu godziny od złożenia zamówienia na adres: hello<at>krisandleather.com lub poprzez formularz kontaktowy w przeciwnym wypadku towar może być już wysłany.

Warunki zwrotu towarów

Kupujący pokrywa koszt przesyłki. Jeśli towar nie jest zwrócony w oryginalnym stanie, kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości  towaru i pokrycie ewentualnych kosztów.


Stan

Wszystkie moje produkty są ręcznie farbowane, wycięte i zszyte przeze mnie, więc proszę o wyrozumiałość w razie drobnych niedoskonałości. Skóra, którą wykorzystuję może posiadać drobne naturalne ryski i zmarszczki.


W razie problemów

Zagubiona przesyłka

W przypadku zagubionej przesyłki dostaniesz pełen zwrot kosztów. W przypadku przesyłek do Polski po 30 dniach od wysłania towaru, w przypadku przesyłek zagranicznych – 30 dni od przewidywanej daty dostawy.

Jeśli przesyłka nie dotrze do celu z powodu błędnie podanego przez Kupującego adresu, zwrot kosztów nastapi dopiero po zwrocie przesyłki do nadawcy. W takim przypadku zwracamy koszt towaru, a Kupujący pokrywa koszt przesyłki.

Zniszczenie towaru

Towar jest pakowany z wielka starannością, dlatego mamy nadzieję, że tak się nie stanie. Jeśli jednak towar zostanie uszkodzony podczas przesyłki prosimy o jak najszybsze przesłanie zdjęć uszkodzonego towaru i opakowania. W zależności od stopnia zniszczenia towaru przyznajemy pełen lub częściowy zwrot kosztów.

Select your currency
EUR Euro
PLN Złoty polski
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping